Doprava a platba


Ceník dopravy

K ceně objednaného zboží budou připočteny náklady na zaslání - dopravné a v případě dobírky navíc doběrečné (balné je zahrnuto v ceně dopravy). Zboží skladem expedujeme do následujícího pracovního dne. Cena dopravy za 1 balík je 120 Kč bez DPH. Objemnější objednávka bude rozdělena do více balíků. V takovém případě budete o přesných nákladech na zaslání informováni dodatečně po zpracování objednávky obsluhou. A pokud nebudete spokojeni s výší přepravních nákladů, můžete bez obav objednávku zrušit. Pro objednávky od 20.000 Kč bez DPH je dopravné zdarma.

Zboží můžete také vyzvednout osobně zdarma v pracovní době Po - Pá 9:00 - 12:00, 12:30 - 15:00 na adrese sídla firmy:

TPC spol. s r.o.
Průmyslová 1137
506 01 Jičín


Způsob platby

 • Předem - před dodáním zboží - na základě zálohové faktury, po připsání platby na účet prodávajícího je zboží expedováno
   
 • Dobírka při doručení zásilky - poplatek 30 Kč bez DPH - zboží zaplatíte v hotovosti dopravci při doručení
   
 • ePlatba - online platba kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club) nebo přes platební bránu banky - dostupné pro platby vyšší než 30 Kč
  On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
   
  • Platba kartou
   Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
  • Okamžitá platba bankovním převodem
   Platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
 • Faktura se splatností - po dodání zboží - úhrada je provedena v termínu splatnosti uvedeném na daňovém dokladu, podmínkou platby na Fakturu se splatností je dříve uzavřená platná smlouva.