Kamerové systémy  |  Zabezpečovací systém  |  Zákaznické karty  |  Datové sítě  |  Potisk etiket


Zabezpečovací systém JABLOTRON

Provádíme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů - alarmů.

Tento zabezpečovací systém je určen k ochraně objektů. Hodí se pro obytné i komerční prostory, jakou jsou restaurace, obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Alarm může hlásit nejrůznější události: vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení, vytopení vodou, unik plynu a případně další rizika.
Provádíme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů - alarmů.

Ústředna alarmu je vybavena GSM/GPRS/LAN komunikátorem, který umožnuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s uživateli a středisky PCO (pult centrální ochrany). Můžete si zvolit, jaké události chcete, aby Vám alarm oznamoval. Například se ráno z SMS dozvíte, že personál dorazil do restaurace a odkódoval jí. Stejně tak se můžete dozvědět, že teplota v mrazáku stoupá či klesá a můžete tam poslat někoho z personálu, aby teplotu v mrazáku upravil.

Komunikátory kromě funkce přenosu informací ze systému plní funkci modemu pro plnohodnotný vzdálený přístup, monitoring, programování a v neposlední řadě i ovládání výstupu (a tím např. spotřebičů v domě). Vzdálený přístup lze realizovat z internetové samoobsluhy, SMS příkazy i přímým připojením z nastavovacího softwaru J-link.

Systém Vám nainstaluje certifikovaný a speciálně proškolený technik s trestní bezúhonností.

Cena kompletního řešení alarmu od částky  13 300 Kč.

   

Pro zpracování konkrétní nabídky nás prosím kontaktujte na e-mail: obchod@tpcpraha.cz