Restaurace

Pokladní systém VIRTUOS se softwarem Agnis. Tento systém využívá více jak 1300 restaurací, kaváren, barů či fast foodů.

Je to řešení na klíč. Zákazník u nás může vyřešit vše od základů – datovou síť pro připojení pokladního systému, samotné nainstalování hardwaru i softwaru a následný servis a údržbu. 
Více info


 

 Hotely a penziony

Hotelový a ubytovací software.

Základním rysem našeho programu Recepce je názorný grafický plán s informacemi o obsazenosti hotelu – ubytování, rezervace a uvedení mimo provoz na jednotlivých pokojích (srubech, chatkách). Z této základní obrazovky je možno intuitivně vstupovat do formulářů poskytujících podrobné informace, provádět různá zpracování, změny stavu, vyúčtování a vyhodnocení.
Více info

 Mobilní prodej

Prostřednictvím bezdrátového datového terminálu a potřebného softwaru lze přímo od stolu odesílat objednávky přímo do kuchyně a na bar. Také je možné provést rozúčtování celkové útraty na jednotlivé hosty. 
Více info

 Obchody

Sháníte-li pokladní systém do obchodu, butiku, trafiky, prodejny potravin, můžete využít skvělé funkce Informačního systému Signys®. Systém je určen k řízení a ke komplexní evidenci obchodní, ekonomické, účetní či výrobní agendy pro malé, střední i velké firmy. 
Více info