EET

Pomůžeme Vám splnit povinnost elektronické evidence tržeb. Poradíme Vám, jaké řešení zvolit pro Váš konkrétí případ, doporučíme Vám registrační pokladnu, kterou Vám zároveň i nainstalujeme a nastavíme dle Vašich požadavků tak, že budete moci rovnou pokladnu používat pro prodej a tisk účtenek, případně přijímat platební karty.

Získejte základní informaci o EET, odpovědi na nejčastější dotazy a přehled o EET pokladnách bez nutnosti platit měsíční poplatky.
Více info


 

 Restaurace

Pokladní systém VIRTUOS se softwarem Agnis. Tento systém využívá více jak 1300 restaurací, kaváren, barů či fast foodů.

Je to řešení na klíč. Zákazník u nás může vyřešit vše od základů – datovou síť pro připojení pokladního systému, samotné nainstalování hardwaru i softwaru a následný servis a údržbu. 
Více info


 

 Hotely a penziony

Hotelový a ubytovací software.

Základním rysem našeho programu Recepce je názorný grafický plán s informacemi o obsazenosti hotelu – ubytování, rezervace a uvedení mimo provoz na jednotlivých pokojích (srubech, chatkách). Z této základní obrazovky je možno intuitivně vstupovat do formulářů poskytujících podrobné informace, provádět různá zpracování, změny stavu, vyúčtování a vyhodnocení.
Více info

 Obchody

Sháníte-li pokladní systém do obchodu, butiku, trafiky, prodejny potravin, můžete využít skvělé funkce Informačního systému Signys®. Systém je určen k řízení a ke komplexní evidenci obchodní, ekonomické, účetní či výrobní agendy pro malé, střední i velké firmy. 
Více info

 Mobilní prodej

Prostřednictvím bezdrátového datového terminálu a potřebného softwaru lze přímo od stolu odesílat objednávky přímo do kuchyně a na bar. Také je možné provést rozúčtování celkové útraty na jednotlivé hosty. 
Více info