Kamerové systémy

Potřebujete mít aktuální přehled o tom, co se děje ve Vaší restauraci, hotelu, obchodu, na parkovišti, ve skladu...? Jestliže odpověď zní ANO, je kamerový systém určen právě Vám.

Provádíme instalace kamerových systémů renomované značky AXIS. V rozsahu od několika IP kamer s přímým on-line sledováním přes rozhraní internetového prohlížeče až po rozsáhlé kamerové systémy, umožňující ukládání záznamu z jednotlivých kamer na síťové úložiště (server). To vše podle požadavků a potřeb klienta.      
Více info


 

 Zabezpečovací systém

Provádíme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů - alarmů.
Tento zabezpečovací systém je určen k ochraně objektů. Hodí se pro obytné i komerční prostory, jako jsou restaurace, obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Alarm může hlásit nejrůznější události: vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení, vytopení vodou, unik plynu a případně další rizika.
Více info


 

  Zákaznické karty

Plastové karty vyrábíme v počtech již od několika desítek až po desetitisíce kusů. Počet, barevnost potisku, magnetický pruh či bezkontaktnost jsou hlavními faktory, které určují výslednou cenu jedné karty. Klient si může zvolit od jednobarevného potisku jedné strany karty až po plně-barevné oboustranné provedení potisku. 
Více info

  Datové sítě

Jako součást celého řešení nabízíme i realizaci komplexních dodávek datových a slaboproudých sítí na klíč. Tedy od projektu, přes rozvody kabeláže, instalace zásuvek i aktivních prvků, až po oživení těchto sítí, konfiguraci a následnou správu serverů.
Více info

  Potisk etiket

Pro klienty, kteří potřebují vyrobit a potisknout etikety v malých nákladech, nebo nepravidelných intervalech, a kterým se nevyplatí zakoupení vlastní tiskárny etiket, zajišťujeme výrobu a potisk samolepících etiket. Potisk provádíme nejčastěji termotransferovou technologií s ohledem na požadavky klienta a následné použití etiket. Potisk etiket je vždy jednobarevný (černý), materiál etiket lze volit od běžného papíru s různou povrchovou úpravou a barvou, až po odolnější polyethylen. Nabízíme i další druhy etiket, např. zlatnické a bezpečnostní.
Více info
  Vzdálená pomoc

Pomocí aplikace Teamviewer se připojíme k pracovní ploše vašeho  PC a budeme s ní komunikovat tak, jako kdybychom seděli přímo  u Vás za stolem. Tento způsob komunikace šetří Váš čas i peníze.
Více info